START

Twój dom może nie być w stanie z tobą porozmawiać, ale mimo to daje znaki, gdy coś jest nie tak. Okna domu są szczególnie komunikatywne. Chociaż nie trwają wiecznie, dobrze utrzymane okna o wysokiej jakości mogą przetrwać 20 lat lub dłużej, ale istnieje wiele czynników. (Windows w nadmorskim mieście, takim jak Charleston, SC, może się starzeć szybciej niż na przykład w Los Angeles, CA). Jeśli twoje okna mają więcej niż kilkadziesiąt lat, słuchaj uważnie, co ci mówią, więc Wiem, kiedy trzeba je wymienić. Oto, na co należy zwracać uwagę.
Czasami można naprawić okno zamiast go zastąpić. Jeśli problem z oknem jest niewielki, np. Potrzeba nowego uszczelnienia lub sprzętu, naprawa może być najlepszym rozwiązaniem. Jednak wymiana uszkodzonego, wypaczonego lub zepsutego skrzydła okiennego lub ramy jest prawie zawsze preferowana przed próbą naprawy. „Nawet jeśli okna nadal działają, mogą powodować problemy” – mówi Kris Hanson, starszy menedżer ds. Zarządzania produktami w Marvin Windows and Doors. Czy twoje okna zaparowały? Czy są przeciągli? Czy trzymają się podczas próby ich otwarcia lub zamknięcia? Czy nie chcą pozostać otwarci? Jeśli Twoje okna komunikują się w ten sposób, mówią ci, aby je zastąpić.
Windows zapewnia ciepło w zimie, wpuszczając światło słoneczne. Ale przeciągliwe okna mogą spowodować, że rachunki za energię będą o około 10 do 25% wyższe, zgodnie z Energy.gov. Wymiana okien na energooszczędne może zmniejszyć rachunki za ogrzewanie i chłodzenie. Premia: Jeśli rozważasz wystawienie domu na sprzedaż, te nowe okna – i wynikające z tego oszczędności kosztów energii – mogą być dużym atutem.

Polecamy kliknąć w okna żeby poznać szeroki wybór asortymenty firmy www.twoje-okna.com

http://twoje-okna.com/lubuskie

http://twoje-okna.com/dolnoslaskie

http://twoje-okna.com/slaskie

http://twoje-okna.com/lubelskie